Erbia
golf club

Spolu ve hře

O nás

Registrace

Ceník

Kontakt

Partneři

Jste milovníci golfu nebo byste se jím chtěli stát?

Pak jste na správném místě! Vítejte v našem golfovém klubu, kde vám nabízíme nejen skvělé podmínky pro hru, ale také spoustu dalších výhod. Naše historie sahá až do roku 2004, kdy jsme založili klub s vizí přinést tuto krásnou hru co nejvíce lidem. Od roku 2006 spolupracujeme se společností Erbia Holding a.s., která má letité zkušenosti s pořádáním kulturních i společenských akcí a provozuje několik klubů zaměřených na business, sport, rodinné akce a v neposlední řadě charitativní činnost. Díky této spolupráci jsme rozšířili naši členskou základnu z původních 300 členů na více než 1300 členů v roce 2011.

To není vše!

Naši členové mají nárok na zajímavé slevy, akce a benefity, které jim zpříjemní jejich golfový zážitek. Našim hlavním cílem je umožnit hrát golf za výhodných podmínek co možná nejširší veřejnosti a přiblížit tento sport i dosavadním „negolfistům“. Budujeme silný a stabilní klub, kde své zázemí nalezne jak již aktivní golfista, ale také hráči, kteří s golfem teprve začínají.

Proč být členem našeho golfového klubu?

Tyto mimořádné výhody, slevy či projekty, společně s příznivými cenami dělají naše klubové členství mimořádně atraktivní – prostě členství, které jinde nenajdete…

5

Plnohodnotné členství u České golfové federace

5

Členství nejen pro jednotlivce, ale také pro rodiny s dětmi

5

Pro malé skupinky golfistů FLIGHT PŘÁTELÉ - při přihlášení 4 osobna toto společné členstvízaplatíte pouze 3 osoby

5

Celkově velmi výhodné členství pro seniory a jejich rodinné příslušníky

5

Možnost hry na golfových turnajích našich partnerů a golfové cesty

5

Zajímavé slevy a výhody u našich partnerů

Registrace a ceny

Registrace

Velmi nás těší, že máte zájem stát se členy našeho golfového klubu. Prosíme o vyplnění vašich údajů do registračního formuláře níže. Členství se aktivuje okamžitě po připsání příslušné částky za členství na náš účet.

Platba

Členské poplatky uhraďte ve prospěch účtu 2001608121/2010 vedeného u Fio Bank. Jako variabilní symbol uveďte, prosím, rodné číslo bez lomítka, kvůli identifikaci platby.

Následně obdržíte mailem potvrzení o přihlášení a Vaše členské číslo, kterým se budete prokazovat na recepcích golfových klubů a u našich partnerů.

Registrační formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Typ členství

Popis

Ceny od 1.2.2024 do 31.12.2024

A

Členství osoba starší 18 let

1 800 Kč

B

Členství mládež do 18 let

900 Kč

C

Členství RODINA pro 2 osoby
+ každý další rodinný příslušník

3 300 Kč
1 300 Kč

D

Členství SENIOR pro 1 osobu
nad 55 let (členství Senior pro 1 osobu nelze kombinovat do rodinného členství viz info níže)***

1 500 Kč

E

Členství SENIOR RODINA pro 2 osoby nad 55 let (platné v případě, že obě osoby jsou starší 55 let)
+ každý další rodinný příslušník

2 800 Kč

1 300 Kč

F

Členství FLIGHT PŘÁTELÉ (4 za 3)

6 200 Kč

G

Členství pro členy ERBIA BUSINESS CLUBU

1 500 Kč

Členské poplatky uhraďte ve prospěch účtu 2001608121/2010 vedeného u Fio Banky. Jako variabilní symbol uveďte, prosím, rodné nebo registrační číslo, kvůli identifikaci platby.

Stávající členové, kteří chtějí pouze prodloužit své členství, nemusí vyplňovat registrační formulář. V případě jakékoliv změny, např. korespondenční adresa, telefonní číslo nebo mail, prosíme o zaslání nových údajů na mailovou adresu chrpova@erbia.cz.

*** Zvýhodněnou částku za členství Senior pro 1 osobu (Typ D) nelze kombinovat v rámci rodinného členství pro 2 osoby (Typ C), např. v případě, že jeden z manželů již dovršil 55+ a druhý ještě ne. V tomto případě je možno pouze uplatnit klasické rodinné členství pro 2 osoby. Každá další osoba v rodině platí částku dle výše uvedeného ceníku.

Erbia Golf Club

Marcela Chrpová
manažerka klubu

chrpova@erbia.cz

Pavel Rybář
STK

registrace@erbia.cz

Sídlo společnosti

Erbia Golf Club, z. s.
City Tower
Hvězdova 1716/2b
140 78  Praha 4