Zázemí

Jako členové Erbia Business Clubu můžete také přednostně využívat zázemí restaurace Aureole a Erbia Congress centra za zvýhodněných podmínek a slev, které jsou nastaveny individuálně dle konkrétních požadavků v závislosti na období a rozsah akce.
 
Aureole Fusion Restaurant & Lounge se nachází v úchvatné výšce 109 metrů ve 27. patře budovy City Tower a patří mezi nejvýše položené restaurace v Čechách. Restaurace disponuje dvěma privátními salonky, barem a letní terasou. Po příchodu do Aureole se Vám kromě nádherného panoramatického výhledu na Prahu naskytne pohled na designový, elegantně laděný interiér architekta Radana Hubičky. Hlavní myšlenkou konceptu restaurace Aureole je jedinečnost a komplexnost celého zážitku z Vaší návštěvy. Vychutnat si zde můžete světovou a asijskou kuchyni ve stylu Fusion Cuisine. O nezapomenutelný kulinářský zážitek a lahodnost pokrmů se postará šéfkuchař Jiří Král se svým týmem doplněn osobitým a zkušeným obsluhujícím personálem. Garancí kvality je taktéž to, že restaurace Aureole je držitelem prestižního Michelického ocenění Bib Gourmand opakovaně již několik let.

Erbia Congress Centrum je nejvýše položené kongresové centrum v Praze, které se nachází stejně vysoko jako restaurace Aureole ve 27. patře budovy City Tower. Na celkové ploše o rozloze 600 m2 se nachází tři velké propojitelné sály Everest I., Everest II. a Everest III. s celkovou kapacitou až 250 osob, dále VIP salonek Mont Blanc s kapacitou 10 osob, přilehlé foyer a další zázemí. Sály je možné libovolně upravit dle konkrétních požadavků a také doplnit potřebnou technikou. Prostory jsou plně klimatizovány a nabízejí jedinečný výhled na Prahu. Samozřejmostí jsou kompletní cateringové služby, připojení k wifi a další služby. Jakákoliv běžná konference či společenská akce se stane díky tomuto výjimečnému prostředí a našim exkluzivním službám nezapomenutelným zážitkem.


Výsledek hlasování

Jaký typ pohonu u svého auta preferujete?

Zavřít okno

Zapomenuté heslo?

Chci být členem - Registrace