O nás

ERBIA BUSINESS CLUB

Erbia Business Club je již dvacet let fungující, důsledně uzavřený klub, orientovaný především na podnikatele, top manažery ale taky osobnosti z kulturního, sportovního a politického života. 

Hlavním posláním klubu je vytvářet členům ideální podmínky pro jejich osobní růst a obohacení. Klub proto pro své členy zajišťuje různé odborné, vzdělávací ale i společenské a sportovní setkání, kde vytváří ideální prostředí pro vzdělávání, zábavu, relaxaci, lobbing a osobní či firemní prezentaci.


Přidanou hodnotou pro členy klubu je možnost připojit se k  zastřešujícím rámcovým smlouvám opravňujícím čerpat firemní slevy. Klubovou prestiž umocňuje také mimořádné klubové zázemí v 27. patře nejvyšší budovy v Praze, CITY TOWER, spojené s vyhlášenou Fusion restaurací AUREOLE.

Členem klubu se může stát pouze ten, kdo se plně ztotožňuje s posláním a hodnotami klubu a souhlasí s klubovými stanovami. Členství je možné získat pouze doporučením někoho ze stávajících členů a schválením prezidentem klubu.

Díky velikému množství zajímavých klubových aktivit, různým výhodám, slevám a výjimečnému prostoru s nádherným výhledem na Prahu nabízíme mimořádný projekt, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky TOP klientely.

V případě zájmu o členství, partnerství nebo spolupráci s klubem, kontaktujte prosím klubové vedení.
 

Prezident
Lubomír Oravec

 

Výsledek hlasování

Jaký typ pohonu u svého auta preferujete?

Zavřít okno

Zapomenuté heslo?

Chci být členem - Registrace